Kaip suaktyvinti ir atšaukti nemokamą mėnesį?

Norėdami suaktyvinti NEMOKAMĄ MĖNESĮ, tereikia įkišti „Carista“ adapterį į automobilio OBD2 jungtį ir „Carista“ programėle patekti į meniu „Konfigūracijos“ ar „Diagnostika“.

 

Jei norite pritaikyti tam tikras automobilio funkcijas arba atlikti visų blokų diagnostiką, turite įsigyti licenciją. Pirmiausia turite įvesti kredito kortelės duomenis, bei pasirinkti vieną iš trijų variantų: 

 

  • Mėnesinis abonementas (9.99 euro).
  • 3 mėnesių abonementas (19.99 euro).
  • Vienerių metų abonementas (49.99 euro), į kurį įeina nemokamas mėnuo.

Pasirinkite jums tinkamą variantą, visos programos teikiamos parinktys bus prieinamos mėnesį ir suteiks jums pilną prieigą prie visų palaikomų automobilių funkcijų. Iš pradžių kortelėje bus užblokuota tik suma, o jei norite ją atšaukti per 30 dienų – (tą mėnesį vis tiek galima naudoti konfigūracijas ir pilną diagnostiką), visa suma bus grąžinta.

 

Jei neatšauksite per 30 dienų, metinė prenumerata prasidės po šio laikotarpio, o licencija galiausiai galios 13 mėnesių.

 

Per šį laikotarpį galite atlikti diagnostiką, naudodami „Carista“ programą – visų elektrinių modulių, ne tik variklio valdiklyje, bet ir: AirBag, oro kondicionieriuje, žibintuose, veidrodėliuose, languose ir kt. Taip pat galėsite įjungti / išjungti atskiras funkcijas: DRL, Coming home/Leaving home apšvietimą, pyptelėjimus, išorinį / vidinį apšvietimą, elektroninį stovėjimo stabdžio atleidimą stabdžių kaladėlių keitimui ir kt.

 

Pasibaigus nemokamam mėnesiui, prenumerata prasideda automatiškai ir išskaičiuojama vienerių metų licencijos kaina, todėl jei nenorite jos įsigyti metams, būtinai atšaukite iki nemokamo mėnesio pabaigos.

 

Čia galite pasiskaityti, kaip atsisakyti prenumeratos per 30 dienų:

„iOS“: https://support.apple.com/en-us/HT202039

„Android“: https://support.google.com/googleplay/answer/7018481